Depo İlaçlama

Firmaların birçoğu artık stoklu ürün satışı yapmaktadırlar. Özellikle de raf ömrü uzun ürünlerin satışını gerçekleştiren firmalar için stoklu çalışmak çok daha önemlidir. Eğer bir işletme üretim gerçekleştiriyorsa da stok yapmak durumunda kalabiliyor ve bu tür işletmeler kendilerine ait depolar oluşturup ürünlerini buralarda muhafaza ediyorlar. Ancak bu tür bölgeler konumları ve stoklanan ürünler gereği haşereler için de bir hayli ideal ortamlar oluşturuyorlar. Bu tür zararlılardan kurtulmak ise ancak ilaçlama yapmak ile mümkündür. Depo ilaçlama konusu ise değişik bir tecrübe ister. İçerisinde muhafaza edilen ürüne göre ayrı yöntemler ile ilaçlama yapılması gerekir. İşte bu sebeple de doğru depo ilaçlama teknik servisi seçmek son derece önemlidir. Peki, bu firma seçiminde neleri baz almak gerekir: Öncelikle anlaşma yapılacak olan firma ruhsatlı olmalıdır. Depo ilaçlama konusunda ciddi bir eğitimi olan ekiplerle çalışmış olması da önemlidir.

Doğru firma depoda pire veya depoda fare görüldüğünde hangi ilaçların kullanılması veya hangi yöntemler ile mücadele edilmesi gerektiğini iyi bilmeli. Sıradan yöntemler her haşerede etkili olmayabilir. Bu sebeple de depoda böcek görüldüğünde öncelikle bu böceğin cinsi tespit edilmelidir. Yeterliliği olmayan kişiler ise bu ayrımı yapamazlar. Özellikle İstanbul gibi şehirlerde bu daha da fazla önemsenmesi gereken bir durumdur. Bunun sebebi ise az alanda çok kişinin yaşıyor olması. Özellikle de Avrupa Yakası depo ilaçlama şirketi seçiminde ruhsatlı olmasına ayrıca önem verilmelidir. Çünkü ticari kazanç ilkesiyle kurulan ve yeterli katkıyı sağlayamayacak bir çok firma vardır. Onlar size ucuz ilaçlama vaat ederler ve ne yazık ki kendi yapacağınız ilaçlama yöntemlerinden daha fazla katkı da sağlayamazlar.

Bizler de depo ilaçlama konusunda tecrübeli ekiplerle faaliyette bulunan ve garantili ilaçlama yapan bir firmayız. Adımızı Anadolu Yakası depo ilaçlama şirketi olarak duyurmuş olsak da İstanbul’un her noktasına aynı nitelikli hizmeti sağlamaktayız. Mutlak memnuniyet ilkesiyle 7/24 saat çalışan firmamız ruhsatlı ve standartları takip edip teknolojik ekipmanlar ile uygulama gerçekleştirmektedir. Deniz İlaçlama firması olarak bizden bilgi almadan ilaçlama yaptırmayınız. En doğru uygulamayı en cazip fiyatlarla yaptırmak çok önemli.

depo ilaçlama
Call Now ButtonHEMEN ARA