Hakkımızda

KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplam kalite yönetimi anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak yaşam kalitesini yükseltir, güvenliğini ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız. Müşteri Çalışanlarını bilinçlendirerek problemleri daha iyi değerlendirebilmelerini sağlarız. Ekip anlayışını benimseriz ve kurum bilincini yaşatırız. Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini artırarak nitelikli iş gücü yaratır; özverili birer çalışan olmalarını sağlarız. Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştirerek sektörün gelişimine katkıda bulunuruz. Uluslararası standartlarda hizmet veren bir Entegre Pest Kontrol Şirketiyiz. .


Hakkımızda

JİT; Just in Times yani kısaca JİT, tam zamanında Üretimi ve verimliliği artırmak için geliştirilen envanter stratejisidir. Yapılan tüm üretim işlemleri (İngilizce: in-progress cost) ve buna bağlı alt maliyetleri en aza indirmek amacıyla zaman kriterlerini de göz önünde tutan üretim türü japon Kanban sisteminin türevlerindendir. Üretim esnasında bir sonraki işlemin üretimini de göz önünde tutarak iş sırasını belirler. Depolama işleminde sipariş verme seviyesine (İngilizce: reorder point) gelindiğini ve bu noktadan sonra siparişin karşılanması gerektiğini bildiren bu strateji sayesinde en verimli depo hacmi ve üretim devamlılığı sağlanmaktadır. Kısaca just in time (JIT) ihtiyaç kadar talebi, mükemmel kalite ile artıksız olarak bir an önce üretmek ve istendiği zamanda doğru yere nakletmekt JİT; Sivrisinekler ergin hale gelene kadar gelişimlerini sürdürdükleri, büyük ve küçük her çeşit durgun ya da akış hızı 40cm/sn yi geçmeyen su ortamlarına JİT denir. JİT ilaçlama ve fumigasyon firması 2007 yılında GÖZNE Başpınar veterinerlik tarım ve hayvancılık şirketi olarak kurulmuştur. Firmamız 20 yıla yakın veterinerlik hizmetlerinde MERSİN'de öncü olmuş yine hayvancılık sektöründe ciddi yatırımlar yaparak hızla gelişmekte ve PEST CONTROL mücadelede deneyimli eleman kadrosu, İSO kalite belgelerine sahip Dünya Sağlık Örgütü'nce (WHO) Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı ilaç ve kimyasallar kullanmakta, bu mücadelede kullanılan araç ve ekipmanlar teknolojinin en üstün ürünleriyle hizmetinizdedir. GÖZNE JİT Çevre Sağlığı Sistemleri Sanayi L.T.D Ş.T.İ haşere ve zararların denetimi ve kontrol altına alınması konularında JİT anlayışıyla kurulmuştur. Firmamız insan ve çevre sağlığı için büyük önem taşıyan haşere ve zararlara karşı mücadelede, klasik ilaçlama yöntemleri yerine bilimsel, teknolojik bir anlayışla PEST KONTROL SİSTEMİ' ni profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulamaktadır. Firmamız JİT anlayışı sayesinde işletmelerin ve yaşam alanlarımızın bu zararlardan arındırılmasını, yok edilmesini hedef almıştır. Teknik ekibimiz, veteriner hekim, ziraat mühendisi ve kimyagerlerden oluşmakta ve düzenli eğitime tabi tututlarak en modern araç ve ekipmanlarla hizmet sunmaktadır. Firmamızın uygulayacağı PEST CONTROL SİSTEMİ TSE, HACCP, İSO kalite yönetim sistemlerine uygunluk taşımaktadır. MİSYON Sektörün ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren, müşteri ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, müşteri haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli personel yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren Uluslararası standartlarda hizmet veren bir Entegre Pest Control Şirketiyiz. VİZYON Entegre Pest Kontrol alanında sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almak, uluslararası alanda sektörün ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, mükemmeliyet odaklı referans merkezi olmak. .

Müşteri Çalışanlarını bilinçlendirerek problemleri daha iyi değerlendirebilmelerini sağlarız. Ekip anlayışını benimseriz ve kurum bilincini yaşatırız.Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini artırarak nitelikli iş gücü yaratır; özverili birer çalışan olmalarını sağlarız. Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştirerek sektörün gelişimine katkıda bulunuruz.Uluslararası standartlarda hizmet veren bir Entegre Pest Kontrol Şirketiyiz

Call Now ButtonHEMEN ARA