Fabrika İlaçlama

Üretim türüne göre farklılık gösterse de fabrikalar en fazla haşere istilasına müsait alanlardandır ve sıklıkla ilaçlama yapılması zorunludur. Bunun sebebi ise ortam temizliği ve ısı nem oranlarından kaynaklanmaktadır. Hele ki fabrikanın bir gıda üretimi gerçekleştirmiş olan bir alan olduğunu varsayacak olursak bu durum daha da kritik bir hal almaktadır ki fabrika ilaçlama işlemi yapmadan arınması çok muhtemel bir durum değildir. Hem çalışan sağlığı hem de üretim kalitesi açısından fabrikaların haşerelere karşı korunması icap etmektedir. Ancak bu yöntem ruhsatlı ve uzman fabrika ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır ki etkili olsun. Kişisel mücadelelerle bu tür alanlarda ilaçlama işlemi hayata geçirmek haşerelerden arınmayı sağlamayacağı gibi çalışan sağlığına da ciddi zararlar verebilecektir.

Doğru bir fabrika ilaçlama teknik servisi yasal zorunlulukları yerine getirecektir ki yani ruhsatlı, uygun standartlarda ekipmanlar kullanan ve onaylı ilaçlar kullanan firmalar olacaklardır. Ancak diğer mekan ilaçlamalarına kıyasla fabrika ilaçlama firması seçiminde dikkat edilmesi gereken bir ana unsur vardır ki işletmenin çalışma saatleri olarak özetlenebilir. Fabrikalar ticari üretim gerçekleştirmiş olan alanlardır. İş yavaşlamaları ve iş durmaları bir ticarethane için ciddi maddi kayıplara hatta prestij kayıplarına sebebiyet vereceklerdir. Bu sebeple fabrika ilaçlama firmaları 24 saat hizmet verebiliyor olmalıdır. Bu durumda işletme için en az kayba neden olabilecek saatlerde ilaçlama yapılacak ve bu şekilde de daha etkin çözümler imal edilecektir. Öyleyse diğer yasal şartlara yanında ilaçlama işletmesinin çalışma saatleri de seçimi etkileyecek ana unsurlardandır.

Mersin’de her nokta da günün her saatinde hizmet sunma özelliğini taşıyor olan işletmemiz İsçev Böcek İlaçlama, bilinen ve takdir gören çalışma anlayışını artık Mersin’de sağlamaktadır. Bir telefon ile en cazip fiyat tekliflerini alabilir ve sizin için en ideal olan zamanda ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Her haşere türü ile ilgili kapsamlı bilgiye sahip olan firmamız personeli sizlere en garantili ilaçlama hizmetini sağlayacaklardır. Fabrika ilaçlama şirketi olarak daha sağlıklı bir üretim için haşere bulunmayan bir ortam sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise iletişime geçmektir. Sağlığınız bizler için çok kıymetli.

368-fabrika-ilaclama
Call Now ButtonHEMEN ARA